גלגל ההוראה הלמוריאני

01
08
07
03
02
04
06
05

אודות 'גלגל ההוראה הלמוריאני'

'גלגל ההוראה הלמוריאני' היה חפץ ששימש ללימוד והקניית אמיתות ליבה רוחניות. ניתן לפני אלפי שנים, ומייצג את המידע הראשון והמקורי שנמסר על ידי גזע מפותח מהכוכבים. אלו שידועות כ'אמהות הכוכב' השתמשו בחוכמתן הגבוהה על מנת ללמד את בני האדם מידע התחלתי טהור.

ההוראה נעשית במשך אלפי שנים במיני יבשת הידועה בשם 'למוריה'. מיני יבשת זו נוצרה כמעט כמו הר ענק, על ידי בליטה של מאגמה מתחת לקרום. בנקודת זמן מסוימת, בועת המאגמה שקעה והאי למוריה החל לשקוע. זה בישר את סופה של למוריה וסימן את תחילת עבודתה של האנושות על הפלנטה. כיום, הפסגות של ההר הלמוריאני המקורי מיוצגות על ידי שרשרת האיים בהוואי.

מטרת למוריה, ומידע הליבה של 'גלגל ההוראה הלמוריאני', היו לשתול את זרעי החוכמה שיוכלו אז לנבוט ולהתפשט ברחבי הפלנטה כדי ליצור תודעה גבוהה יותר. ההתעוררות המחודשת של חוכמה וידע רוחניים למוריאנים עתיקים הם בהישג יד. המטרה בהצתה מחדש של אמיתות הליבה האלו היא לשפר את מסירת האור לאנושות כדי לסייע ביצירת שלום על פני האדמה.

זה אינו מקרי שאתם כאן עכשיו, נוטלים חלק ומשתתפים באחד משינויי התודעה הגדולים ביותר שהפלנטה ראתה אי פעם.

סדרת גלגלי ההוראה הלמוריאנים היא חלק מההתפתחות הפלנטרית של התודעה שלנו שנועדה ליצור אור בעולם. מוכן להתחיל? לזה חיכו האנשים במשמרת.

סדרת כיתות האמן של 'גלגל ההוראה הלמוריאני' היא חלק מההתפתחות הפלנטרית של המודעות שלנו, שנועדה ליצור אור בעולם. האם אתם מוכנים להתחיל? השינוי חיכה לזה / לזה חיכה השינוי.

היסטוריה וחיבור עשירים

נשמות עתיקות רבות מרגישות קשר עמוק ללמוריה. ישנם רבים שגם מרגישים שהיו להם חיים קודמים באטלנטיס. על פי קריון, חווית אטלנטיס היא למעשה הרחבה של אקאשיות למוריאנית.

ללמוריה היתה היסטוריה עשירה מאוד, והיא הייתה שונה מאוד מתרבויות אחרות על הפלנטה. בהתחלה, למוריה הייתה משטח שיגור עבור האקאשיות של בני האדם. אלה שבלמוריה למדו בקפידה אמיתות ליבה רוחניות על ידי 'אמהות הכוכב' הפליאדיות. המורות האלו מהכוכבים הן שזרעו את כל האנושות בניצוץ האלוהות.

גלגל ההוראה הלמוריאני

מה נשמות עתיקות יזכרו

אחת התכונות הייחודיות של למוריה היא ש'אמהות הכוכב' נשארו כמורות במשך כל תקופת קיומה של למוריה. למוריה היתה אפוא סיר לחץ של חוכמה. אלה שהשתתפו בחוויה הלמוריאנית קיבלו חותם אנרגטי של מידע ליבה רוחני טהור. כמו קפסולת זמן, חותם אנרגטי זה מוכן לשחרר את באר הידע, החוכמה והניסיון. בין אם אתם חושבים שאתם למוריאנים או לא, ברמה מסוימת תורות הליבה, שניתנו בלמוריה, יהדהדו לחלק הפליאדי של הדנ"א שלכם.


כל הסיבה לתורתו המקורית של 'גלגל ההוראה הלמוריאני' היתה שהנשמות הישנות יזכרו זאת, יציתו מחדש את חוכמתם, ויביאו אור לפלנטה במהלך השינוי להתפתחות הגדולה יותר של הגלקסיה.

זרז להתעוררות

פלנטה אחר פלנטה עשתה זאת. ראשית, תושבי הפלנטות האלו נזרעים (הדנ"א שלהם משתנה). שנית, הם לומדים אודות הבורא היוצר ומבינים שהם לא לבד. ולאחר, הם מבינים אודות האל האחד במקום אלים רבים. לאחר מכן, או שהם הורסים זה את זה, או שהם מתחילים להבין את האחדות של הכל. לבסוף, אם הם עוברים את שלב המלחמה, הם מתחילים להתעורר לרעיון שהם חלק ממשפחה גלקטית גדולה יותר ומתחילים להתפתח כפלנטה.


עכשיו אתם יודעים מדוע האקאשיות שלכם מתעוררת והביאה אתכם לדף הזה. אקאשיות מתעוררת תביא לכם זיכרונות טובים ותעזור לכם להשתמש במה שהרווחתם. יחידות חיים של ידע, חוכמה וידע אנושי. 'גלגל ההוראה הלמוריאני' נועד להיות זרז לחוכמה האקאשית שלכם. הגיע הזמן להצית את ניצוץ האלוהות בפנים.

"נושא הלימוד על הגלגל הוא נדיבות ואהבה, ומערכות נדיבות ומלאות אהבה. זה אודות קבוצות נשמה ומשפחת הנשמה. לכל חישור, רווח ונומרולוגיה של הגלגל יש מסר אחד. אתם מוכרים על ידי האל".

קריון מהשירות המגנטי