השתקפויות והרהורים לינאריים 1 – יוני 2019
מפי קריון באמצעות לי קרול

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

שמחת הגילוי היא הולמת אצל הנוכחים כאן. רבים מכם שומעים מסרים המתקבלים על דעתם – ממקור שאחרים לאו דווקא מאזינים לו. וברצוני לדבר על כך, ולהעביר לכם תקשור הוראה לרגעים קצרים ביותר.

חלק מהתקשורים מלאים באהבה, חלקם הם סיפורים, חלקם מדברים על נושאים אתריים שאיש אינו מכיר אותם או יכול לראותם, חלקם מדברים על מה שנעשה בהר – אנחנו עדיין נמצאים במקלאוד.

יקרים, אני מודע לכך שאתם קוראים את המסר הזה מבלי באמת לקרוא מסרים רבים של קריון לפני כן, או שהגעתם לכאן מכיוון שקראתם מסרים מעטים ואתם יושבים בקהל בפעם הראשונה.

ישנם מושגים שהעברנו אותם במשך שנים, ואינכם יכולים לדעת אודות כל התקשורים שהועברו ברצף והוזכרו במשך כל אותן השנים, וישנם אלה שמגלים זאת באמצעות השאלות שהם שואלים – השאלות הישירות והשאלות שאינן ישירות ושאנחנו יודעים שאתם חושבים אודותיהן…

 

אחת האמירות הגדולות ביותר שהוזכרו בכמות גדולה על ידי קריון היא העובדה שאתם נעים אל מחוץ ללינאריות. רבים אומרים שקריון מדבר על כך פעמים רבות אולם עדיין אינם מבינים זאת, ואת הקשר בין זה לאהבת האל, או לשינוי ושאר הדברים שקריון מדבר עליהם.. והם מבקשים הסבר לכך שהאנושות לינארית מדי ונעה מלינאריות למשהו אחר…

 

כך אעשה, וברצוני לדבר על כך באופן שיהיה לכם ברור ואף יענה על שאלות לגבי מה הלאה, בהמשך. ישנן שאלות מעשיות רבות שמתקבלות על דעתכם במציאות שלכם, ופעמים רבות אני עונה עליהן כאילו כביכול איני מודע למציאותכם, מכיוון שהמציאות כיום היא מטרה נעה, והיא מתחילה להשתנות עבור רבים כל כך מאנרגיה ישנה של לינאריות למשהו אחר..

אתם חיים במימדים שהם 'מאולצים', ואתם עומדים לנוע לאט לעבר מימדיות שאינכם רואים אותה עדיין.

למציאות שאתם נמצאים בה כעת יש קווים ישרים של לינאריות. ואציג דוגמאות לדברים שאתם רגילים אליהם, וכאשר תשמעו אותם תחשבו שהם נורמליים, מכיוון שזה מה שתמיד היה לאנושות…

אנסה להציג בפניכם מה עתיד לקרות בשינוי התפישה של המציאות כאשר תרוממו את עצמכם בתודעה, הלכה למעשה, מקווים ישרים לעבר מעגלים.. לדרכי חשיבה והוראה שאינן דומות לשום דבר שקיים כיום. וזה כבר מתחיל להתרחש לאט מאוד.

 

בתי הספר

 

בבתי הספר מלמדים אתכם באופן לינארי – אתם יושבים בכיתה עם ילדים נוספים, יש לכם ספרי לימוד, מורים שכותבים על הלוח, ואתם לומדים למשל מתמטיקה.

בכיתות הראשונות אתם לומדים אודות המספרים, ולאחר אתם לומדים כיצד הם הולכים יחד, כיצד אתם רואים אותם ומונים אותם, ולאחר כיצד לחבר ולחסר אותם, ובהמשך כיצד להכפיל אותם, ויתכן שיש לכם ספר לימוד המראה לכם את הדברים האלה.

זוהי לינאריות, אתם עוברים מרמה אחת לבאה אחריה, כשמעבר לרמה נוספת מצביע על מיקום גבוה יותר של ידע.

גם כיום משתמשים כך בדברים אזוטריים. אתם מבינים את הביטוי הזה, יקרים, אולם אתם גם מבינים שזה לינארי, מכיוון ששימוש ברמות הוא לינארי. מרמה 1 ל2 ל3 ל4, ואתם מבינים שאינכם יכולים להתחיל ברמה 4 מכיוון שאין לכם את הידע של רמה 1 – וזו לינאריות.

ויהיו אלה שיאמרו שכאלה הם פני הדברים – יש קודם ללכת לפני שרצים… באמת?? זוהי לינאריות…קיימת מציאות בה אין צורך ללכת לפני שרצים…

 

דתות

 

אציג בפניכם זאת כדי שתדעו במה מדובר, ועדיין זה יהיה מסתורי עבורכם מכיוון שעדיין לא הגעתם לשם…

כאשר אתם לומדים אודות דברים רוחניים, אתם עושים זאת באמצעות ההוראה הלינארית ביותר שקיימת.

בכל הדתות על הפלנטה, למעט שתיים מהן, בשאר ההוראה היא לינארית.

חשבו לרגע, כאשר אתם מבקרים בכנסיה או בבית הכנסת, ניתן לכם מידע לינארי אודות האל, בד"כ באמצעות ספר או מאדם המלמד זאת, המידע הזה מתחיל לעתים קרובות בהיסטוריה, השנים, הדברים שאירעו, ואז אתם מתקדמים לחוקים ולמערכת העקרונות שאף היא לינארית, לגבי מה שקרה, מה שעומד לקרות, מה יש לעשות ומה אין לעשות, מה מצפים לו, ואז אתם עוברים לשלבים הלינאריים הבאים ובהם פירוט כיצד יש לרצות את האל וכיצד אין לרצות אותו. ועוד הוראות לצעדים נוספים…

בדתות מסוימות ניתנים לכם כלים, כמו שרשרת החרוזים, או שעליכם לערוך וידוי על כל הדברים ששגיתם בהם.

גם בתפילה יש לינאריות, אתם משננים וחוזרים על תפילות פעם אחר פעם. והיה עליכם ללמוד אותם על מנת לעשות זאת. וזה לינארי. זהו הניחוש הטוב ביותר שלכם, יקרים, באנרגיה ישנה יותר, לגבי הדרך לשוחח עם המקור הבורא היצירתי. וזהו האדם הלינארי, וכך זה היה תמיד…

אתם חושבים שכאלה הם פני הדברים מכיוון שכך זה תמיד עבד, וברצוני לספר לכם שזה עתיד להשתנות. אתם כבר מתחילים לראות דברים שהתרחשו.

 

ה'שדה'

 

לאחרונה דיברנו אודות ה'שדה'. הוא אינו מכיל את העתיד, הוא מכיל את הפוטנציאלים של העתיד. זהו מושג רב מימדי, ועם זאת אתם מתחילים לראות זאת.

לפני שנים סיפרנו לכם ש'השדה' מכיל את הפוטנציאל של אלה שיראו את הדברים באופן שונה מאשר נראה כיום. 'שדה' המכיל את מה שעשוי לקרות כאשר למספיק בני אדם תהיה חשיבה גבוהה יותר והם יגיעו למקום שהם אינם מבינים אותו עדיין.

נ'שדה' הזה עם הפוטנציאלים שאתם רואים כעת, מכיל יושרה גבוהה יותר – בין אם אתם מזהים זאת או אינכם מזהים – ואני אשתמש בתיאורים ודיבורים לינאריים כמו 'גבוהה יותר', כל זמן שאמשיך לתקשר באמצעות האדם הזה (לי קרול, ת.ג.) מכיוון שכך תבינו.

 

בזמנו דיברתי על הדברים ב'שדה' שיש לכם עכשיו – סיפרתי שיגיע זמן בו תראו יושרה רבה יותר במערכות יחסים בין בני האדם שהתבטאו באפליה מגדרית, ואלה דברים שתמיד היו בסימן שאלה.

סיפרתי שהצד החשוך של האנושות יחשוף את עצמו, וכך קרה.ואתם מתחילים להתנגד כעת לדברים שאתם רואים אותם, בעוד שבעבר פחדתם לנהוג כך. זה מכונה 'אור מתגבר וגדל'..

 

סיפרתי לכם שמשהו מגיע, הוא נמצא ב'שדה' כפוטנציאל, לא כתחזית. במשך עשורים בשנים התחולל משהו נוראי על הפלנטה הזו, באופן אוניברסלי, שקשור לעבדות של ילדים. משהו כה נוראי שזכה למימון כספי, ואתם תזדעזעו כאשר תדעו מהיכן הגיע המימון הזה ומיהם אלה שנוטלים חלק בכך.

לא היה ניתן לגעת בנושא זה, עד לתקופה האחרונה – צפו לכך, מכיוון שפשוט זהו הצעד הבא ב'שדה' שאינן לינארי.

זה אינו לינארי שלפתע יתחילו להתרחש דברים שלא התרחשו מעולם לפני כן – היכן הם הצעדים הלינאריים של הולמות של משהו שפשוט קורה? מה תתחילו ישר בשלב 4 במקום בשלב 1, ומשהו פשוט יתרחש?

 

התאהבות

 

אני טורח ומספר לכם על כל זאת, מכיוון שברצוני שתחשבו אודות משהו שאינו לינארי שיש לכם, כה לא לינארי שאתם תצחקו – זו התאהבות..

כמעט כל האנושות, ברגע מסויים, הביטו באדם אחר, ו..'השתגעו קצת'.. זה אינו רגש, יקרים, ברגע של התאהבות מתרחשת תפישה לא לינארית, חוויה של כל הגוף, וכאשר אתם נמצאים במצב הזה ומרגישים זאת, קיימת זחיחות דעת שאינה ניתנת להסבר.. האהבה מופיעה כולה בבת אחת, אין לה צעד ראשון, קשה להגדיר היכן היא מתחילה – היא פשוט נמצאת שם, וזה משפיע על האופן הו אתם חושבים, על לבכם, על חוסר החרדה שלכם – התאהבות היא מצב די מרפא, והיא אינה לינארית.

 

ומשהו שהוא שכיח אצל קריון שמדבר על כך רבות הוא, שכל אם יודעת זאת, כאשר היא מביטה בעיניו של ילדה לאחר לידתו – היכן זה מתחיל ומהו הצעד הראשון של האהבה המהממת שהיא מרגישה בהביטה בחיים שזה עתה יצאו ממנה, והיא רואה את העתיד ואת העבר, ומבינה את היופי והקסם שבכל זה – וכאשר התינוק פוקח את עיניו ומביט בה, אין כל 'צעד ראשון' מכיוון שזה אינו לינארי. זה פשוט נמצא שם, הכל בבת אחת!

 

האל אוהב אתכם בבת אחת, אין כל צעדים לגאולה, בהם אתם יוצאים ממצב מרושע ואיום, כבני אדם, ומתחילים לאסוף את אהבת האל – זה אינו קיים כך, באופן לינארי.

 

למידה מושגית

 

בעצם אני מנסה לספר לכם שמגיעה תפישה של מציאות שתשפיע על הכל באופן הזה, והשימון של כל זה הם אהבה וחמלה, שקיפות ויושרה, ועד מהרה תגיע דרך חשיבה חדשה לגבי הדברים הבסיסיים שסיפרתי להם זה עתה.

האם אתם יכולים לדמיין כיתה של ילדים המבינים את המושג של עקביות/לכידות? הם משלבים יחד את כפות ידיהם ומגיעים למצב הזה אפילו כשהם צעירים מאוד. וכאשר המורה מספר להם שהם ילמדו מתמטיקה, יש להם מושג הרבה יותר טוב לגבי מספרים, באמצעות העקביות/לכידות שהם השיגו.

במקום ללמד אותם צעד אחר צעד, המורה נותן להם מושגים אודות חיבור, חיסור וכפל, מושגים לגבי משמעותם של מספרים, כך שכאשר הם מסיימים עם הלימוד, הם מתחילים מיד בפתרון השאלות במתמטיקה, ללא כל אותם שלבים ראשוניים המתארים מספרים גדולים או קטנים – המושגים של המספרים ניתנו להם בבת אחת מכיוון שהם היו במצב של עקביות/לכידות.

הרגע תארתי בפניכם את הדרך העתידית של ההוראה. זה לא יקרה מחר, יקרים, אולם עבר ניסו את זה.

הרעיון שבני האדם יכולים להשיג גישה ל'שדה' ולראות מושגים שתמיד נמצאים שם, כולל מספרים, מתמטיקה, מושגים של היסטוריה ולא שנים לינאריות, מושגים לגבי מה שאירע לאנושות במהלך ההיסטוריה במקום לשנן את השנים, השמות, המלחמות, מושגי למידה של חברה שלא תפקדה בעבר וחגיגב של חברה רב מימדית בעתיד.

 

דמיינו כנסיה ללא הוראה לינארית, בו אתם מתייצבים ומרגישים מיד את אהבת האל, ובשעה שאתם יושבים שם בשקט עטופים באהבת האל, כל ההוראה שעליכם לדעת ניתנת לכם באופן אישי, ושמכם רשום עליה..

דמיינו שאתם הולכים למקום ללא מערכת עקרונות, נביא או מורים.

דמיינו מבנה ללא קירות..

אני מציג בפניכם את הדרך החדשה של ההבנה של הבורא היוצר. דרך שמוחקת את הצעדים לגאולה. דרך מושגית לגבי מי שהנכם, מיהו האל, והעובדה שלמעשה אין כל הבדל ביניכם…

 

הפרדה בין אנרגיה ישנה לאנרגיה חדשה

 

המציאות תהיה מטרה נעה, וזה יהיה כה משמעותי ונשמות עתיקות יגלו זאת תחילה, תהיה הפרדה בין אנרגיה ישנה לאנרגיה חדשה, וזה עשוי לגרום לבעיה בחברה כאשר בני אדם מסוימים יחיו בממוצע עד גיל 150בעוד האחרים עדיין יחיו בתפישה הישנה ולא יגיעו לגיל הזה ויאמרו לכם, יקרים עם התודעה הגבוהה יותר, שעשיתם עסקה עם השטן.

אנרגיה ישנה אינה יכולה להביט לעבר רמה גבוהה יותר. כך פועלת תודעה, ואתם תלחמו בקרב הזה בשעה שהאנושות עצמה תתחיל להפוך ללא לינארית.

 

זהו תקשור של הוראה, על מנת להזכיר לכם שגיבוש הפחד, יציאה מן הסבל, יציאה מהיגון אינם מגיעים עם רשימה – זה מתחיל עם מחיקת כל החוקים, ישיבה בשקט על מנת לאפשר לעצמכם להיות נאהבים על ידי האל, בריק של הבריאה שלכם עצמכם, שם אתם מסוגלים לקבל מידע ושמכם רשום עליו, לגבי מה שאתם חווים, בדרך רב מימדית שלא ציפיתם לה. וזוהי האמת.

 

אלה הדברים שרצינו שתדעו בזמן הקצר שלנו יחד, כל התקשורים מספרים אותו הדבר. זוהי ההזמנה, שתהיה תמיד לבני אדם מפוארים המקשיבים לדברים ויושבים כעת לפני…

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

 

השתקפויות והרהורים לינאריים 2 – יוני 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

ברצוני לערוך סקירה של התקשור הקודם ולאחר להמשיך אותו.

דיברנו על משמעותם של הדברים שהם לינאריים ואלה שאינם לינאריים, והענקנו לכם את ההזדמנות להעריך משהו שאינכם מבינים עדיין מכיוון שזה מחוץ למציאותכם, יחד עם דוגמאות של דברים שאינם לינאריים שאתם כבר שותפים להם…

כל זה נועד להביא אתכם היום למסר הזה, ששוב יהיה אודות משהו חדש עבורכם – מכיוון שהוא אינו לינארי – ועדיין הוא שימושי ביותר. משהו שהוסתר במשך מאות בשנים, כלומר שהיה מחוץ לתחום של הדברים בהם אתם מאמינים. ולפתע הוא הופך להיות מעט יותר ברור בעקבות האנרגיה החדשה הזו על הפלנטה, ההתעוררות והאור.

נדבר גם אודות ה'שדה', נגדיר אותו עבורכם באופן פשוט כך שתוכלו להבין – או שאולי לא תבינו זאת -אולם ההגדרה לא תגרום לכם לבלבול.

 

לפני רגעים מספר נאמר שה'שדה' הוא משהו שמזמין אתכם למצוא את הפוטנציאל. כך שקיים הרעיון שישנו משהו המרחף מעליכם, השייך לכם אולם אינכם עדיין מודעים לו באמת, ויש לכם הזמנה להשתתף בו. וזהו רב מימדי.

לפתע ישנה הנחה שקיים משהו מעבר למה שאתם רואים.

 

ההגדרה של ה'שדה' היא שזהו 'מרק' רב מימדי של פוטנציאלים שעדיין לא מומשו עבור האנושות, החברה, ועבור כל אדם ואדם. הפוטנציאלים כבר קיימים עבור האנושות, החברה, ועבור כל אדם ואדם.

קשה מאוד להסביר זאת מכיוון שרוב בני האדם במצב לינארי חושבים שהם פשוט מצויים במצב של הישרדות, ושהדברים קורים במקרה. הם חיים את חייהם באופן הטוב ביותר שביכולתם לחיות בצורה לינארית, אולם במציאות שלהם הם תמיד נתונים למקריות..

והמציאות שהם מבינים ומכירים שייכת למעשה לאזור שלהם, ולא להם. והם מנווטים בתחומם בזהירות, מקווים לשרוד, ללא תאונות ומחלות.

 

המציאות שאתם מתחילים לראות היא גדולה הרבה יותר.

מה לו היו פוטנציאלים מרובים עבור כל אחד מכם, עבור החברה שלכם, עבור ארצכם – פוטנציאלים שכבר קיימים שם, המחכים למימוש על פי בחירתכם. כלומר, תוכלו לשלוט או לפחות להשתתף ביצירת מציאותכם.

על הבמה נמצאים כרגע מספר אנשים – האם אתם באמת מאמינים שהם הגיעו רק במקרה למקום אליו הגיעו ולדברים שהם עושים? הסיפורים שלהם הודרכו יחד עם כוונתם והצהרתם לדעת יותר…

והדברים מהדהדים זאת, שוב ושוב.

 

היכן שמעתם את הביטוי 'כן, אמרו כן'? [קריון מצחקק בהנאה..]

קיימים פוטנציאלים המוכנים עבורכם שטרם מומשו. יקרים, האנושות ידעה תמיד שיש משהו מעבר למה שאתם יודעים.

כאשר חברה מאמינה לכאורה בחיים שלאחר המוות, קיימת הכרה בכך שקיים משהו מעבר.. אולם בכל המקרים מדובר במשהו שמתרחש לאחר שאתם עוזבים..

ומה בדבר משהו מעבר שנוכח בזמן עכשיו? ישנם נושאים כה רבים שלמעשה מראים שבני אדם מבינים שזה קיים כאן, אולם מעניין מה הם עושים עם הידיעה הזו..

הפיסיקאים כבר מבינים זאת – אולי לא ברמה הרוחנית – אולם הניסויים שלהם מתחילים להראות דברים מעבר למה שהם יודעים, דברים שהם אינם לינאריים. הם רואים סוגיות של זמן ומיקום שהם לא ציפו להם, וזה מעורר את השאלה האם הפיסיקה שלמה או שמא יתכן ויש משהו יותר מכך?

 

ברצוני לספר לכם מספר דברים שבני האדם כבר חושבים עליהם ומודעים להם באופן אינטלקטואלי, המעוררים את השאלה האם זה באמת מה שאתם חושבים?

יתכן ושמעתם פילוסופיה התוהה על קיומכם, באמצעות אנשים אזוטריים ואינטלקטואליים, ואפילו באמצעות מדענים – האם יתכן שאתם חיים במימדים רבים בעת ובעונה אחת? היתכן שאתם, עם שמכם, גופכם ונשמתכם נמצאים במקומות רבים באותו הזמן ובמימדים רבים, חיים אותם חיים אלא שבמציאויות שונות?

אנחנו מדברים בדיוק על כך, אלא שבמקום מימדים מרובים, יש לכם פוטנציאלים מרובים שקיימים כולם באותו הזמן ומוכנים עבורכם על מנת שתממשו אותם. ובמקום מימדים בהם אתם חיים חיים שונים במקומות ועולמות שונים – כולכם כאן עם רבדים רבים של פוטנציאלים שונים.

 

הבה נתקדם מעט.

יתכן ושמעתם על אנשים בעלי יכולת ראיה על חושית הנכנסים למישור האתרי – ל'שדה' – ושבים עם נבואות, לפעמים חשוכות, על ימי אבדון, אפילו עם תאריכים.. זה כל מה שהם יכלו לראות בבהירות. הם נכנסו ל'שדה', פגשו בפוטנציאל, שבו איתו ושידרו אותו.

הם לא ראו פוטנציאלים טובים יותר, מכיוון שבאופן כללי, הטבע האנושי באנרגיה הישנה הוא ברמת תודעה נמוכה מאוד – לכן אתם נמצאים כאן על מנת לשמוע את הדברים האלה אודות עלייתה של התודעה..

אולם כרגע, אלה המבצעים קריאות על חושיות רואים עדיין רק את הפוטנציאלים החשוכים יותר, מכיוון שזו האנרגיה בה הם חיים. והם יספרו לכם על הפוטנציאל של ימי האבדון.

ולעתים הם אף ימסרו תאריך, אולם זה לא יקרה.. וזה חוזר על עצמו שוב ושוב..

זה אמור לרמוז לכם אודות מה שמתרחש.

 

יתכן ואתם מודעים לכך או שלא, אולם ממשלת ארה"ב משלמת לאנשים המסוגלים 'לראות מרחוק' ומאמינה ב'שדה', מכיוון שפעמים רבות אלה שהם שכרו אותם לצורך זה חזרו עם פוטנציאלים שהיו מדוייקים.

פעמים רבות התחמקתם למעשה מדברים קשים ושליליים שאנשים תכננו עבורכם, מכיוון שאלה המסוגלים לחוש ולראות את ה'שדה' ראו את הפוטנציאל ועזרו להדריך את אלה שביקשו להגן עליכם..

כך שזה ידוע ומתחילים להכיר בכך, שבאופן כלשהו דברים שעשויים לקרות, נמצאים ב'שדה'.

 

אומנים השתמשו ב'שדה' במשך מאות בשנים, עידנים. כיצד המאסטרים שציירו את הדמויות האלו 'קיבלו' זאת מן 'האויר', מהיכן זה הגיע?

אציג בפניכם דוגמא על מנת שתבינו:

לפעמים שואלים את האומנים שהם פסלים, כיצד הם חזו את הפסל היפהפה שלהם שנחשב ליצירת מופת. באופן לינארי הייתם חושבים שהם התחילו לחצוב באבן, עיצבו, והבינו, וזה הפך להיות הפסל – אולם זה לא קרה כך כלל. הפסלים מאוד ברורים לגבי זה ואומרים שהם רואים את הדמות באבן וחוצבים ומשליכים את מה שמיותר…

זהו ה'שדה'.. הפוטנציאל של הפסל היה תמיד קיים ב'שדה' והפסלים פשוט מימשו אותו באמצעות חציבה והשלכת החתיכות שלא היו שייכות לפסל..

 

ברצוני גם להציג בפניכם דוגמא חשוכה, אם כי מאוד מובנת.

יש לכם סיפורים וסרטי אימה רבים אודות ישויות חשוכות המגיעות ומפחידות אתכם בחשכה. זוהי הכרה בדברים רב מימדיים.

יש לכם סרטים רבים אודות מלאכים בהם אתם עומדים לפגוש חברים..

למעשה, נטלתם לרמה הנמוכה ביותר את האמונה והידע האלה בקיומן של אנרגיות רב מימדיות, ובכך יצרתם מפלצות ורוחות רעות, וכל זה מגיע היישר מטבע אנושי נמוך.

ואבקש מכם לחפש אחר סיפורים וסרטי גבורה שיש בהם מעט יותר אור ומערבים בהם דברים על טבעיים באופן מלאכי..

 

ועכשיו אציג בפניכם דוגמא אישית יותר המערבת את מה שאני עושה אתכם.

הגעתי לפלנטה הזו בשנת 1989 והתחלתי כבר אז לספר לכם שלא תתחולל מלחמת גוג ומגוג. וכולם יכלו לקרוא זאת כאשר יצא הספר הראשון בשנת 1993. בזמן ההוא המידע הזה לא היה מצוי בכתבים ואצל אלה שהציגו בפניכם את העתיד, כמו נוסטרדמוס. היו כתובים שם דברים אחרים לגמרי.

בתקופה ההיא פניכם היו מועדות לעבר נקודת הצטלבות בזמן, שהיתה אמורה להיות סופה של החברה שלכם, וכל ההמצאות של כלי הנשק והמלחמות שהיו, הובילו לכך והצביעו שזה אכן עתיד לקרות. הייתם באמצע של המלחמה הקרה, ואז.. זה לא התרחש…

איני יכול לחזות דברים מכיוון שיש לבני האדם בחירה חופשית לקבל את הפוטנציאלים שנמצאים עבורכם ב'שדה' ולומר 'כן'..

אולם שום דבר אינו קורה אם אתם רק פשוט יושבים שם כקורבנות של יד המקרה, מבלי להבין שקיימת תוכנית ואפשרויות מרובות ליטול את מה שכבר קיים אולם אינו ממומש – וזה היה המסר.

ובזמנו הענקתי לכם את הפוטנציאל שהיה הגדול ביותר עבור הפלנטה, שאתם תמריאו מעבר לשנת 2000, מעבר לשנת 2012, ושאנרגיה חדשה תגיע לכאן.

 

העברתי לכם את המידע אודות אפיפיור חדש 13 חודשים לפני שזה אכן אירע. זה לא היה אירוע של חיזוי עתידות. הפוטנציאל היה שם, נרקם ו'מתבשל', ואכן זה קרה. וזוהי אינה דוגמא של מישהו בעל יכולות מיוחדות, אלא זו דוגמא של קריאת ה'שדה' וידיעת הדברים שנמצאים שם באופן פוטנציאלי, רק באמצעות בחירה חופשית.

מסרתי לכם את הפוטנציאלים הגבוהים ביותר, ולא חיזוי אודות מה עתיד לקרות.

 

דיברתי גם על המנהיג של צפון קוריאה, שלפני שנים סיפרתי על הפוטנציאלים של השינויים שלו שאכן התרחשו. זה לא היה חיזוי עתידות.

 

אני מוסר לכם את הדוגמאות האלו על מנת לתת תוקף, לאושש.ולאשר שזה אכן קיים! זה אמיתי! שקיים 'שדה' של מרק רב מימדי של פוטנציאלים שאתם מעורבים ברבדים כה רבים של אפשרויות, וכל שעליכם לעשות הוא להגיע, להתחיל ולומר 'כן', ולראות אותם.

כל זה נועד על מנת להציג בפניכם את הרעיון שה'שדה' קיים, ולעורר את השאלה, מהו אמיתי? והתשובה היא – מה שאתם תבחרו יהיה אמיתי… [ קריון מצחקק בהנאה..] – וזה שנוי במחלוקת..

 

ישנם אלה המאמינים שיש לאל תוכנית עבור כדור הארץ הזה, וזה מה שיקרה.

אולם הדברים אינם כאלה. אכן יש לאל תוכנית עבור כדור הארץ הזה, לחשוף את האור הרב ביותר כך שתוכלו לראות זאת באמצעות הבחירה החופשית, ליטול זאת, לעבוד עם זה ולהבין שאינכם קורבנות של הפלנטה הזו.. אתם יכולים ללכת למקומות ולעשות דברים שחלמתם עליהם, שנמצאים ב'שדה' ומעולם לא חשבתם שתוכלו לממש אותם.

כמה ספרים צריכים להיכתב, ואתם יודעים אל מי מכם אני מדבר…ישנו ריפוי שיש להשתמש בו ולהשיג אותו. הוא טרם קרה אולם זה עתיד לקרות, וכאשר זה יתרחש אתם תדעו שאתם עובדים עם ה'שדה' יותר מכפי שעבדתם אתו בעבר.

ישנם אלה בחדר שיעזבו את המקום הזה ללא הדברים איתם הם הגיעו לכאן ושהיו בלתי הולמים, בין אם זה היה צער עמוק או מחלה, מכיוון שאתם 'עומדים בתור' לשם כך, ואתם מבינים שיש לכם בחירה של מציאותכם!

 

אתם חיים במימדים מרובים, וחלק מהם מראים אדם שנרפא באופן מוחלט, רענן ושמח – ואנחנו מזמינים אתכם ללכת לשם.. זה אמיתי! נתתי לכם דוגמאות המראות שזה אכן אמיתי!

 

הנשמות העתיקות על הפלנטה היושבות בחדר הזה או קוראות את המסר הזה, יהיו אלה שיתחילו לתרגל זאת, לנסות ולעבוד עם זה.

האחרים שיאמרו שזה אינו אמיתי, ילכו בדרכם שלהם מבלי להבין שהם באמת אחראים לגבי מה שקורה איתם.

ולכך אנחנו מתכוונים כאשר אנחנו אומרים שתעזבו את המקום הזה שונים מכפי שהגעתם.

אתם מתבוננים בפוטנציאלים שנמצאים ב'שדה' שמעולם לא חשבתם שביכולתכם לשלוט עליהם או להיות חלק מהם – שמותיכם רשומים עליהם והם מתקיימים ממש מעליכם… חפשו שם, הנה הם…את מי מהם תרצו – את זה שאתם נמצאים בו או את הפוטנציאל שתמיד היה שם ויתכן שהוא בדיוק מה שחלמתם עליו כל חייכם?

 

זוהי מציאות חדשה, תפישה חדשה שמעבר ללינאריות, מכיוון שהאור כאן מתחיל להתגלות..

אנחנו אוהבים אתכם, יקרים,

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת – כהוויתם, כסיכום או כהרחבה – תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר